Fotografia obrotowa jest interaktywną sekwencją obrazów, dzięki której łatwiej zainteresować klienta danym produktem (lub danym zdjęciem) poprzez lepszą jego prezentację w porównaniu z fotografią klasyczną.

 

Purchase methaqualone resonably priced without a prescription Dalfopristin has been shown to inhibit the early phase of protein read more http://Cheaponlinemethaqualone24h.org.


Fotografowany przedmiot jest umieszczany na obrotowej platformie. Zdjęcia wykonywane są z jednego punku. Aparat umieszczony jest nieruchomo na statywie, a fotografowany przedmiot obraca się jedynie wokół własnej osi obrotu lub kolejne zdjęcia prezentują np. proces montażu danego urządzenia, jego poszczególnych funkcji itp.

Pliki zdjęć obrotowych przekazane przez fotoTWIST są gotowe do publikacji na stronach sieci i każdy webmaster poradzi sobie z tym bez problemu.
NIE JEST KONIECZNA ŻADNA OBRÓBKA ANI UŻYCIE DODATKOWEGO OPROGRAMOWANIA
DOSTARCZAMY PAŃSTWU GOTOWĄ PREZENTACJĘ (SEKWENCJĘ VIDEO)
PLIKI ODTWARZANE SĄ NA STRONIE KLIENTA NP. POPRZEZ DOSTARCZONY PLAYER W TECHNOLOGII JAVASCRIPT LUB FLASH.

Wraz z gotową prezentacją, klient otrzymuje pełnowartościowe zdjęcia w rozdzielczości optymalnej do umieszczenia w Internecie.

Możemy wykonywać prezentacje w 4, 8, 12, 24, 36 oraz 72 ujęciach.

 Optymalnym rozwiązaniem dającym płynność odtwarzania prezentacji oraz szybkie ładowanie jest wersja 36 klatkowa. Oczywiście w zależności od wymagań klienta możemy wykonać prezentację we wszystkich pozostałych wariantach.
Wychodząc na przeciw Państwa wymaganiom, przygotowaliśmy różne warianty jednej prezentacji tak, aby idealnie dopasować wielkość i jakość prezentacji dla Państwa indywidualnych potrzeb.